title

Gizlilik ve Güvenlik Kullanım Koşulları

Müşterilerimizin ve üyelerimizin www.turuncubag.com ("Sitemiz") vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirten Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

 • Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre Muhammet Ali TUNCEL TURUNCUBAĞ Şirketi ve/veya ilgili Kart Kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri Kart Kuruluşları'nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir.(Kredi kartı şifresi gibi bilgiler www.turuncubag.com tarafında görülmez ve kaydedilemez).
 • Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.
 • Müşterilerimize ve üyelerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri ve diğer bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin www.turuncubag.com ile iş ortakları ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, www.turuncubag.com ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hallerde-yerlerde paylaşılabilir ve kullanılabilir
 • Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan www.turuncubag.com sorumlu değildir.
 • Ek bilgi almak istediğiniz konularda Sitemizde belirtilen iletişim yolları ile www.turuncubag.com danışabilirsiniz.


GENEL İLKELER

 • www.turuncubag.com üzerinden satın alınan ürünler sadece  www.turuncubag.com' a iade edilebilir.
 • Kargo Alıcı’ya teslim edildiğinde kolide ezilme, deformasyon, ıslaklık ya da ürüne zarar verebilecek herhangi bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte koliyi açarak ürünlerin durumu kontrol edilmelidir. Ürünlerde bir hasar görüldüğü durumda, Alıcı ürünleri teslim almayıp kargo yetkilisinden tutanak tutmasını istemek zorundadır. Kargo kabul edilmemiş ve söz konusu tutanak da tutulmuş ise durum tutanağın Alıcı’da kalan kopyası ile birlikte en kısa sürede Satıcı’ya sözleşmede belirtilen iletişim araçları kullanılarak derhal bildirilmelidir.
 • Alıcı tarafından kargodan tutanak tutturulmaksızın itirazsız teslim alınan ürünlerin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir.
 • www.turuncubag.com üzerinden satın alınan ürünler için ödeme kredi kartıyla, havaleyle ya da kargo ile kapıda yapılabilir. Kargo ile kapıda ödeme yapılması durumunda masraf ALICI' ya aittir.
 • www.turuncubag.com üzerinden sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisine gönderim yapılmaktadır.
 • www.turuncubag.com üzerinden alışverişlerinize her işlem sırasında göreceğiniz ilgili şipariş ön bilgilendirme formu-satış sözleşmesi de geçerli olacaktır.